Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Pająk – olbrzym i znaleziony skarb to primaaprilisowe żarty


sliderDziękujemy czytelnikom za wspólną dawkę śmiechu z primaaprilisowych żartów. Wspólną, bo publikacja była inspiracją dla naszych czytelników do zamieszczania przezabawnych komentarzy. Droga i leśne dróżki to popularne i lubiane przez Mławian miejsce rekreacji, mamy nadzieję, że tym żartem nikogo nie zniechęciliśmy do spacerów, nawet samotnych w okolice Krajewa.

Jeszcze raz dementujemy, pająk – olbrzym, choć istnieje naprawdę, jest to maskotka zamieszkująca wyłącznie pomieszczenia redakcyjne, na dowód czego uwieczniliśmy go pilnującego na kserokopiarce „skarbów wykopanych przez rolnika.”

Przy temacie „87 monet”  redakcja serdecznie dziękuje panu Leszkowi Arentowi dyrektorowi Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie, za wykazanie dużego poczucia humoru i powstrzymanie się w dniu 1 kwietnia od zdementowania informacji o znalezionym skarbie. Pomimo tego, że publikacja była żartem, to prawdziwy jest w niej ten fragment, który opowiada o monetach znalezionych pod Dzierzgowem i w gminie Szydłowo. A więc kto wie, może komuś z nas na spacerze trafi się taka przygoda archeologiczna? Warto spacerować, naprawdę warto!

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Pająk – olbrzym i znaleziony skarb to primaaprilisowe żarty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
masza
Gość

To nie bylo zabawne dla tych którzy dostają dreszczy na slowo pająk .

...
Gość

Ooo, maj Bog, na słowo pająk dostajesz bidulo dreszczy? to lecz się i oswajaj ze słowem pająk, bo to już prawdziwa fobia, która może Cię zabić.
Nie mów przynajmniej o tym publicznie, że boisz się słowa „pająk”.

...
Gość

… a szczególnie warto ryć w krecich kopcach – super pomysł 🙂
Ja uwielbiał kopce kreta, ale… te na stole

wpDiscuz