Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone” – warsztaty w Gimnazjum nr 2 w Mławie


KSP Mława nabór

W dniu 22 marca uczniowie klasy 1 d Gimnazjum nr 2 w Mławie uczestniczyli w warsztatach „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone’’.

Warsztaty prowadził pan Michał Zawadka, autor książek dla dzieci, założyciel wydawnictwa Mind&Dream, aktor, konferansjer, lektor, copywriter, artysta estradowy, telewizyjny i kaskader filmowy, mówca inspiracyjno-motywacyjny, trener wystąpień publicznych. Jego pasją jest retoryka, sztuka słowa, możliwości i tajemnice umysłu oraz osiąganie założonych celów.

W czasie zajęć prowadzący motywował uczestników do odkrywania niezależności między poczuciem własnej wartości i świadomości a przynależnością do grupy, uczył wyznaczania sobie celów i drogi do ich osiągania, wskazywał potęgę wytrwałości i cierpliwości oraz znaczenie własnej siły w dążeniu do realizacji zamierzeń. W bardzo ekspresyjny sposób aktywizował młodzież do udziału w proponowanych działaniach i zachęcał do aktywnego wykorzystywania czasu.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jak ważne jest rozwijanie własnych pasji i zainteresowań w życiu i byli bardzo usatysfakcjonowani udziałem w zajęciach.
Uczniowie uczestniczyli w warsztatach dzięki zaproszeniu organizatora – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

Źródło: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz