Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Bezpieczna Mławianka 2016 – możesz być jedną z nas !


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

BANER wzór 2016 Bezpieczna MławiankaRusza czwarta edycja autorskiego programu profilaktycznego mławskiej policji pod nazwą „Bezpieczna Mławianka”. Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny. Zajęcia zaplanowano od 13 kwietnia do 30 maja br. Zapisy trwają do 8 kwietnia lub do wyczerpania miejsc.

Organizatorem  tegorocznej edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski, Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Poprzednie edycje programu spotkały się z dużym uznaniem i zainteresowaniem mieszanek – jest to zatem najlepsza rekomendacja.  Kursantki pod okiem instruktora i trenera personalnego trenować będą  proste i skuteczne techniki samoobrony. Zaplanowano także specjalistyczne zajęcia warsztatowe z psychologami, policjantami oraz funkcjonariuszami straży pożarnej.

Udział w kursie pozwala na przełamanie psychicznych barier przed obroną oraz wyćwiczenie prostych techniki samoobrony.  Zapisy uczestniczek   do drugiej edycji programu potrwają od 31 marca do 8 kwietnia br., lub do wyczerpania miejsc. Z uwagi na bezpieczeństwo, w  kursie może wziąć udział maksymalnie 26 pań. Wszystkie panie, na czas trwania kursu, zostaną bezpłatnie ubezpieczone.

Współorganizatorem IV edycji programu jest Burmistrz Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Mławska Hala Sportowa, Komenda Powiatowa PSP w Mławie oraz Akademia Sztuk Walki Senshi.  Zajęcia z technik samoobrony poprowadzi doświadczony trener oraz funkcjonariusz  mławskiej policji, st. sierż. Artur Możdżonek – 2 Dan Taekwondo ITF.  Pełen plan szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KPP w Mławie.

Co zrobić, by wziąć udział w kursie? – wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo, dzwoniąc pod numer 23 654 72 66, kom. 506 890 706.  Zapisy prowadzone są wg kolejności zgłoszeń. Trzeba się jednak pospieszyćliczba miejsc jest ograniczona. Ostatnim warunkiem udziału w kursie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej w dniu inauguracji programu. W  IV edycji kursu mogą wziąć udział panie, które do tej pory nie uczestniczyły w programie „Bezpieczna Mławianka”.

Zgłoszenia przyjmowane są  w dni robocze,

w godz. od 10:00 – 16:00 od 31 marca do 8 kwietnia 2016 r.

 Spotkanie inaugurujące kurs odbędzie się 13 kwietnia 2016 r., o godz. 17:30 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz