Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Interesujące spotkania autorskie w bibliotece


Przed nami dwa interesujące spotkania autorskie w MBP im. B. Prusa w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W najbliższy piątek, 1 kwietnia br.  biblioteka serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe ph. „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Natomiast we wtorek, 5 kwietnia br., mławską bibliotekę odwiedzi Krzysztof Nowakowski. Biblioteka zaprasza na spotkanie ph. „Psim zaprzęgiem przez życie” raz promocję książki autora pt. „23 km”.

js-biblioteka

1

Krzysztof Nowakowski – marzyciel, sportowiec, maszer, adventurer. Mąż i ojciec. Razem z żoną Darią od niemal 17 lat podróżuje przez życie psim zaprzęgiem, organizując wyprawy w rejony polarne i startując w najdłuższych wyścigach psich zaprzęgów w Europie. W roku 2010 dwa psio-ludzkie zespoły prowadzone przez Darię i Krzysztofa objechały dookoła największe europejskie jezioro położone za kołem polarnym, Inarijarvi. Trzysta kilometrów pokonali w trzy dni. To był początek ich zmagań z Daleką Północą, o których opowiada książka „23 kilometr”.

Więcej na blogu autora:                                                           

http://syberiada-adventure.blogspot.com/

http://syberiada-adventure.com/

Źródło: MBP im. B. Prusa w Mławie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500