Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Sukces warcabistki z Windyk


suriNatalia Sadowska z Windyk (gmina Wieczfnia Kościelna)  wygrała Puchar Świata w Paramaribo Surinam (Ameryka Południowa)  w warcaby 100 polowe.

KSP Mława nabór

Po znakomitej grze wyprzedziła V.Dumesz (Holandia) i T.Tansykkużynę (Rosja). Wygrana w Paramaribo to bardzo poważna zaliczka do wygrania Pucharu Świata. Nasza zawodniczka nie przegrała żadnej partii, w tym nie przegrała partii z mistrzem świata Alexandrem Shvartsmanem. Znakomity wynik w Surinamie oznacza również normę mi oraz spore zyski rankingowe  (+29). Jest już pewne, że właśnie gmi Natalia Sadowska będzie naszym numerem jeden na liście rankingowej FMJD.

oprac. JK

źródło: PZW Leszek Pętlicki, foto: P.Suchecki

surinam

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz