Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Na powitanie wiosny „nowi profesorowie” w szkole w Zawadach


sli wiosnaUczniowie Szkoły Podstawowej w Zawadach długo czekali na ten dzień. I wreszcie mogli powitać upragnioną Wiosnę. Ten dzień rozpoczęli od wykonania plakatów przedstawiających długo wyczekiwaną porę roku, następnie wszyscy razem udali się z piękną marzanną wykonaną przez uczniów klasy VI, a by pożegnać zimę a powitać wiosnę.

KSP Mława nabór

Po spaleniu kukły uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych, z tą różnicą, iż w role nauczycieli wcielili się ich koledzy i koleżanki z klas V i VI. Wszyscy byli bardzo zdziwieni ale jednocześnie zadowoleni z takiej zamiany, a nowi „profesorowie” już wiedzą, co będą robić w przyszłości. Dzień powitania Wiosny mogą wszyscy zaliczyć do bardzo udanego dnia!!!

Źródło: SP w Zawadach

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz