Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Na powitanie wiosny „nowi profesorowie” w szkole w Zawadach


sli wiosnaUczniowie Szkoły Podstawowej w Zawadach długo czekali na ten dzień. I wreszcie mogli powitać upragnioną Wiosnę. Ten dzień rozpoczęli od wykonania plakatów przedstawiających długo wyczekiwaną porę roku, następnie wszyscy razem udali się z piękną marzanną wykonaną przez uczniów klasy VI, a by pożegnać zimę a powitać wiosnę.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Po spaleniu kukły uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych, z tą różnicą, iż w role nauczycieli wcielili się ich koledzy i koleżanki z klas V i VI. Wszyscy byli bardzo zdziwieni ale jednocześnie zadowoleni z takiej zamiany, a nowi „profesorowie” już wiedzą, co będą robić w przyszłości. Dzień powitania Wiosny mogą wszyscy zaliczyć do bardzo udanego dnia!!!

Źródło: SP w Zawadach

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500