Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

I miejsce klasy artystycznej Gimnazjum nr 2 w dekanalnym konkursie „Mławska Palma Wielkanocna”


IMAG0196W tym roku uczennice Gimnazjum nr 2 wzięły udział w organizowanym przez Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz parafię Matki Bożej Królowej Polski w Mławie konkursie na palmę wielkanocną. Odbywał on się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława oraz Starosty Powiatu Mławskiego.

KSP Mława nabór

Wykonanie palmy zajęło naszym uczennicom około 2 tygodni. Efektem tak ciężkiej, grupowej pracy było zdobycie I miejsca w kategorii: szkoły. Dziewczęta (Oliwia Olbryś, Julia Pinczewska, Emilia Romanowska, Wiktoria Telus, Katarzyna Ciesielska)  Laureatki otrzymały pamiątkowy dyplom, nagrody rzeczowe w postaci sandwiczy oraz statuetkę, którą przekazały na ręce pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego.


IMAG0181

IMAG0190

Źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz