Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nad zalewem Ruda pożegnano zimę i przywitano wiosnę


DSC_0075W minioną niedzielę (20 marca br.)  nad zalewem Ruda ,,Żegnano zimę i witano wiosnę”. Wszystkich przybyłych przywitał i do wspólnej zabawy zaprosił dyrektor GOKiS w Iłowie Osadzie – Piotr Olszewski.

KSP Mława nabór

Barwny, wesoły korowód postaci z bajek przemaszerował przez molo. Następnie, aby tradycji stało się zadość spalono Marzannę. Morsy i foczki odbyły ostatnią już w tym sezonie zimową kąpiel. Na wszystkich czekał poczęstunek przy ognisku.

Gospodarzem imprezy był wójt Gminy Iłowo – Osada Sebastian Cichocki a organizatorem Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Nad zalewem Ruda pożegnano zimę i przywitano wiosnę"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ktoś
Gość

Pozwolę sobie zamieścić na łamach tego portalu ciekawy komentarz- jednego z użytkowników o nicku: Mario, który brzmi następująco, cytuję : „Jak się okazuje, można zrobić dobrą imprezę, z dużą frekwencją, z dużą liczbą osób młodych. Można ją zrobić bez sztucznego nadęcia, bez burmistrza Kowalewskiego, bez obecności Kowalewskiego, bez patronatu Kowalewskiego, bez przemówienia złotoustego i bez dotacji Kowalewskiego”.

DOSIA
Gość

HEH ZA TO ZE ZŁOTOUSTYM CELEBRYTĄ WÓJTEM S. CICHOCKIM

Kibic OPOKI
Gość

Znam SUPERMANA . Następnym razem chciałbym uczestniczyć w takiej imprezie.

Mama z córcią <3
Gość

Kolejna świetna zabawa i spędzenie wolnego czasu tam gdzie lubię najbardziej…natura.
Czekamy na więcej… 🙂

Iceman
Gość

Gratulacje

Obserwator
Gość

Kolejna a zarazem ciekawa inicjatywa ze strony Pana Olszewskiego. Podtrzymywanie i kultywowanie tradycji jest mile widziane. Dobrze, że chociaż Pan wie co to jest tradycja i co najważniejsze jej się trzyma

wpDiscuz