Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kryminalni zlikwidowali plantację konopi w domu mławianina.


uprawa 3Mławscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskiej, uprawianą w jednym z pomieszczeń budynku mieszkalnego na terenie miasta.  Na plantacji,  wyposażonej  w profesjonalne  urządzenia, policjanci zabezpieczyli 24 krzewy nielegalnej rośliny.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 marca na terenie Mławy. Jak wynika z ustaleń wydziału kryminalnego, 45- letni mławianin założył i wyposażył plantację,  wykorzystując jedno z pomieszczeń swojego domu. Policjanci  ujawnili i zabezpieczyli 24 krzewy roślin w różnych stadiach wzrostu. Rośliny znajdowały się w specjalnym namiocie, wyposażonym w system wentylacji i oświetlenia. Ponadto, podczas prowadzonych czynności z wykorzystaniem psa, w budynku policjanci odnaleźli kilka porcji gotowego suszu konopi indyjskiej.   Właściciel  nielegalnej uprawy został zatrzymany w mławskim areszcie. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii , za uprawę konopi oraz posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

uprawa2 uprawa 1

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kryminalni zlikwidowali plantację konopi w domu mławianina."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Policmajster
Gość

Akcja na miarę zatrzymania Escobara! Widać profesjonalna, działająca na dużą skalę plantacja. Tony produkowanego suszu przekładały się na miliardy narkodolarów i tysiące zrujnowanych życiorysów. Uczcijmy pamięć ofiar tego gangu minutą ciszy i butelką piwa z pobliskiego całkowicie legalnego monopolowego. Na zdrowie.

wpDiscuz