Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Spotkanie z majorem Wojska Polskiego w Gimnazjum nr 2


sliderW marcu Gimnazjum Nr 2 gościło  majora Piotra Staniszewskiego żołnierza zawodowego z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie.

KSP Mława nabór

Major opowiedział młodzieży o służbie w wojsku, przedstawiając jej plusy oraz minusy, wyjaśnił jakie są zasady rekrutacji, na czym polega dokładnie specyfika tej pracy. Ponadto uprzedził młodzież, że najlepsi żołnierze, to ci, którzy wybierają ten zawód z powołania, ponieważ praca w wojsku to nie tylko praca, ale służba. Ponadto uczulił młodzież, że osoby zainteresowane pracą w wojsku powinny już teraz dbać o swoją kondycję fizyczną, szkolić język angielski oraz kształcić się raczej w kierunkach technicznych. Młodzież z naszego gimnazjum była bardzo zainteresowana spotkaniem, czego dowodem były liczne pytania zadawane gościowi.

Źródło: Mariusz Dziubiński Gimnazjum Nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz