Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spotkanie z majorem Wojska Polskiego w Gimnazjum nr 2


sliderW marcu Gimnazjum Nr 2 gościło  majora Piotra Staniszewskiego żołnierza zawodowego z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie.

Słoneczne ogrody Mława

Major opowiedział młodzieży o służbie w wojsku, przedstawiając jej plusy oraz minusy, wyjaśnił jakie są zasady rekrutacji, na czym polega dokładnie specyfika tej pracy. Ponadto uprzedził młodzież, że najlepsi żołnierze, to ci, którzy wybierają ten zawód z powołania, ponieważ praca w wojsku to nie tylko praca, ale służba. Ponadto uczulił młodzież, że osoby zainteresowane pracą w wojsku powinny już teraz dbać o swoją kondycję fizyczną, szkolić język angielski oraz kształcić się raczej w kierunkach technicznych. Młodzież z naszego gimnazjum była bardzo zainteresowana spotkaniem, czego dowodem były liczne pytania zadawane gościowi.

Źródło: Mariusz Dziubiński Gimnazjum Nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500