Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Powiatowi laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej


slider11Iwona Domańska, Bartłomiej Molas  i Michał Trzciński to powiatowi laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Przed laureatami kolejny etap – eliminacje wojewódzkie, które odbędą się 23 kwietnia 2016 r. w miejscowości Siedlin gm. Płońsk.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

11 marca 2016 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej w Mławie odbyły się eliminacje powiatowe XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. W zmaganiach wzięło udział 16 uczniów w trzech kategoriach wiekowych tj.:
– I grupa – szkoły podstawowe,
– II grupa – szkoły gimnazjalne,
– III grupa – szkoły ponadgimnazjalne.

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:
Grupa I – Iwona Domańska ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie,
Grupa II – Bartłomiej Molas z Zespołu Placówek Oświatowych w Szreńsku,
Grupa III – Michał Trzciński z I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie.

Nagrody i upominki uczestnikom wręczyli Włodzimierz Wojnarowski – Starosta Mławski oraz prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mławie, bryg. Zbigniew Kąpiński – zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej oraz dh Franciszek Siemianowski – sekretarz Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mławie.

oprac. JK
źródło i foto: PSP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500