Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Powiatowi laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej


slider11Iwona Domańska, Bartłomiej Molas  i Michał Trzciński to powiatowi laureaci Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Przed laureatami kolejny etap – eliminacje wojewódzkie, które odbędą się 23 kwietnia 2016 r. w miejscowości Siedlin gm. Płońsk.

Słoneczne ogrody Mława

11 marca 2016 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej w Mławie odbyły się eliminacje powiatowe XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. W zmaganiach wzięło udział 16 uczniów w trzech kategoriach wiekowych tj.:
– I grupa – szkoły podstawowe,
– II grupa – szkoły gimnazjalne,
– III grupa – szkoły ponadgimnazjalne.

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:
Grupa I – Iwona Domańska ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie,
Grupa II – Bartłomiej Molas z Zespołu Placówek Oświatowych w Szreńsku,
Grupa III – Michał Trzciński z I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie.

Nagrody i upominki uczestnikom wręczyli Włodzimierz Wojnarowski – Starosta Mławski oraz prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mławie, bryg. Zbigniew Kąpiński – zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej oraz dh Franciszek Siemianowski – sekretarz Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mławie.

oprac. JK
źródło i foto: PSP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500