Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Na ulicy Reymonta mławscy policjanci zatrzymali sprawcę wymuszenia


slideerMężczyzna zatrzymany  w wyniku akcji policji na ulicy Reymonta ma postawiony zarzut wymuszenia rozbójniczego oraz kradzieży pieniędzy, kart płatniczych i dokumentów.

KSP Mława nabór

Trwają czynności policji i prokuratury w sprawie wymuszenia rozbójniczego do którego doszło 7 marca w Mławie. Podejrzany , którego mławska policja zatrzymała zaraz po zdarzeniu, 9 marca usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego oraz kradzieży pieniędzy, kart płatniczych i dokumentów.

Jak wynika z ustaleń, zatrzymany 35- letni mławianin, spotkał się ze swoim współpracownikiem w jednym z mieszkań na terenie miasta. Towarzyszyło mu jeszcze dwóch innych pracowników firmy, świadczącej kredyty. Podejrzany, grożąc swojej ofierze nożem, zażądał wydania pieniędzy, podpisania weksla In blanco oraz deklaracji pożyczkowej na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odebrał ofierze telefon komórkowy oraz dowód osobisty. Po zdarzeniu, pokrzywdzony 30- letni mieszkaniec Szczytna natychmiast powiadomił policję. Interweniujące patrole zatrzymały podejrzanego mławianina w centrum miasta. Mężczyzna trafił do mławskiego aresztu. Wraz z nim do komendy przewieziono także dwóch pracowników firmy, obecnych przy wymuszeniu. Podczas przeszukania, w domu zatrzymanego policjanci odnaleźli przywłaszczone dokumenty i karty płatnicze należące do kilku różnych osób.

9 marca, zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego oraz kradzieży pieniędzy, kart płatniczych i dokumentów. Decyzją prokuratury, mławianin pozostaje pod policyjnym dozorem. Trwają czynności – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

oprac. JK

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz