Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Joker przypieczętował mistrzostwo. Dziki górą w drugiej lidze


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Za nami ostatnia kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Piłkarze Jokera przypieczętowali zdobycie tytułu mistrzowskiego w pierwszej lidze. Natomiast na drugim poziomie od początku dominowały Dziki.

Pauza Oldboyów na zakończenie ligi sprawiła, że najlepsza ekipa sezonu nie musiała wcale wygrać ostatniego meczu z Marco. Rywale próbowali walczyć, w końcu nadal marzyli o zdobyciu brązowych medali. Rzeczywistość okazała się brutalna, mistrzowie wygrali bowiem aż 3:0. To nie było jedyne nieszczęście jako spotkało Marco na finiszu rozgrywek. Zostali zepchnięci z podium, za sprawą konkurentów z FC Warszawskiej. Przesądziło o tym trafienie Wojciecha Gabryjelskiego w konfrontacji z Fantazją na czternaście sekund przed końcem. Do tego czasu utrzymywał się remis 1:1, który premiował Marco.

Ostatnia seria w drugiej lidze nie przyniosła większych emocji. Prowadzące w tabeli Dziki nie dały żadnych szans Netterowi. LG wbiło pół tuzina goli Sparcie, natomiast ostatni w tabeli Mar-Trans Service nie był w stanie zatrzymać Ssang Geum.

Po rozegraniu ostatniego meczu w klubie „Olimpijczyka” odbyło się podsumowanie rozgrywek. Nagrodzono nie tylko zespoły, nie zapominano także o indywidualnych wyróżnieniach. Oto lista najlepszych graczy w poszczególnych kategoriach

II liga
Król strzelców – Bartosz Tyszka (Dziki)
Najlepszy bramkarz – Sylwester Błądek (LG)
Najlepszy piłkarz – Krzysztof Godlewski (Netter)

I liga
Najstarszy zawodnik – Wiktor Pełkowski (Oldboye)
Najlepszy bramkarz – Michał Michalak (Oldboye)
Najlepszy piłkarz – Michał Smoliński (FC Warszawska)
Król strzelców – Jarosław Krystkiewicz (Joker)

I liga
X kolejka (3-4 marca): Marco – Joker 0:3 (J. Krystkiewicz, K. Roniewicz, D. Barciński), FC Warszawska – Fantazja 2:1 (R. Smoliński, W. Gabryjelski – M. Jeziorski), Oldboye – pauza
Zaległe mecze: Joker – Fantazja 4:0 (J. Krystkiewicz 2, D. Barciński, Ł. Pietrzak), FC Warszawska – Oldboye 2:2 (T. Maciejewski, M. Smoliński – A. Karpiński 2)

tab 1
Najlepsi strzelcy: 12 – Andrzej Karpiński (Oldboy), Jarosław Krystkiewicz (Joker), 8 – Dawid Barciński (Joker),

II liga
X kolejka (3-4 marca): Sparta Mława – LG Mława 3:6 (D. Kozłowski, K. Chmielewski 2 – M. Buczkowski 2, Prz. Gralewicz, Prz. Brześkiewicz 2, samobójcza), Netter – Dziki 0:6 (M. Sokół 4, D. Kaczerski, B. Tyszka), Ssang Geum – Mar-Trans Service 3:1 (A. Wąsowski 2, Ł. Cwikliński – M. Kisiel)

tab 2

Najlepsi strzelcy: 17 – Bartosz Tyszka (Dziki), 13 – Mateusz Chiliński (Sparta), 10 – Bartosz Kisiel (Mar-Trans Service), Dariusz Kozłowski (Sparta), Przemysław Gralewicz (LG)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500