Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Wystawa prac Szymona Dziubińskiego w Galerii „13”


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

sliderWystawa młodego mławskiego grafika to ponad 30 prac, ukazujących piękno kobiety w wymiarze rzeczywistym i fantastycznym.

– Zawsze jak tworzę swoje prace zakładam taką niewidzialną maskę na siebie i ta maska pozwala mi się przenieść w świat fantastyczny gdzie mogę tworzyć własne dzieła, łączyć różne elementy czego efekty widać na moich grafikach… W moich pracach chciałem wykazać piękno jakie maja w sobie kobiety i pokazać to, że każda kobieta w każdym wieku może poczuć się piękną – tak o swojej twórczości mówił podczas wernisażu Szymon Dziubiński.

Spotkanie uświetnił występ muzyczny w wykonaniu Avy Zuzanny Dzięgielewskiej.

Szymon Dziubiński swoją przygodę z plastyką rozpoczął w wieku 7 lat uczęszczając na lekcje do Domu Kultury prowadzone przez Janinę Jaśkiewicz. W Gimnazjum nr 2 był prowadzony przez Iwonę Cieślińską. Jako uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, obecnie szlifuje swoje umiejętności pod okiem Anny Pietruś-Bral. Uczestniczył w wielu konkursach plastycznych, gdzie zajmował pierwsze miejsca. Poza malowaniem interesuje się fotografią i grafiką. W wolnym czasie jeździ konno i pływa. Należy do harcerstwa, które jak sam mówi „pomaga mu rozwijać się i pozwala poznawać wielu ciekawych ludzi”. W przyszłości chciałby studiować grafikę i założyć firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów i wnętrz. Myśli także o wyjeździe do Nowego Jorku, gdzie rozwijałby swoją sztukę.

JK

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz