Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Piotr Strzelec zdobył brązowy medal Mistrzostw Mazowsza Juniorów Młodszych w Judo


p strzelecIIIMMaz 005Uprzejmie informujemy, że nasz wychowanek, a od września ubiegłego roku zawodnik warszawskiego AZS-AWF, Piotr Strzelec, zdobył brązowy medal Mistrzostw Mazowsza Juniorów Młodszych w Judo.

KSP Mława nabór

Piotrek startował w kat. wagowej do 73 kg i po trzech walkach dotarł do strefy medalowej, gdzie w decydującym o III miejsce pojedynku pokonał swojego przeciwnika przed czasem, wykonując udaną akcję w stójce ocenioną na yuko, a następnie zakładając skuteczne trzymanie. Jest to pierwszy ważny medal Piotra od czasu, kiedy rozpoczął naukę w liceum sportowym w Warszawie i zmienił barwy klubowe.

Gratulacje!

Źródło: Mławskie Centrum Sportów Walki

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz