Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Odblaskowe misje specjalne – pierwsze zadanie wykonane!


film 3Trwa kolejna edycja konkursu „Odblaskowa szkoła – czyli mali bohaterowie na odblaskowej misji”. W tym roku,  o zwycięstwo w odblaskowych misjach specjalnych  rywalizują 103 klasy z całego powiatu mławskiego. Uczniowie przygotowują trzy zadania. Pierwsze już za nimi – odblaskowy Smart – Film.

KSP Mława nabór

Pierwsze zadanie polegało na wyreżyserowaniu i nagraniu krótkiego, kilkuminutowego filmiku, spotu lub teledysku, promującego noszenie elementów odblaskowych. Z zadaniem tym zmierzyły się 92 klasy. Każda  z nich, w ramach pracy zespołowej, przygotowała własne filmowe dzieło, zawierające ważne przesłanie. Różnorodność filmów, pomysłów i realizacji zasługuje na „odblaskowego Oskara”.

Oto przykładowe teksty bohaterów:  „Jestem ObiBlaskTuRobi, czuwam nad waszym bezpieczeństwem. Niech moc odblasku będzie z wami” (film),  „..wiec się wyróżniaj odblaskami a zawsze i wszędzie będziesz na fali” (teledysk), „Jeśli w głowie choć trochę rozumu masz to odblaski nosić będziesz” (bajka), „Nie czekaj na oklaski, noś odblaski” (teledysk). Każdy z nadesłanych na konkurs filmów będzie szczegółowo oceniany.

Tymczasem przed uczestnikami kolejne zadanie – tym razem „Akcja- Plakat”. Szczegóły zadania są dostępne na stronie internetowej KPP w Mławie. Zwycięzców wszystkich trzech zadań poznamy w czerwcu, podczas Wielkiego Finału.

film 8 film 7 film 2film 5

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz