Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Odblaskowe misje specjalne – pierwsze zadanie wykonane!


film 3Trwa kolejna edycja konkursu „Odblaskowa szkoła – czyli mali bohaterowie na odblaskowej misji”. W tym roku,  o zwycięstwo w odblaskowych misjach specjalnych  rywalizują 103 klasy z całego powiatu mławskiego. Uczniowie przygotowują trzy zadania. Pierwsze już za nimi – odblaskowy Smart – Film.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Pierwsze zadanie polegało na wyreżyserowaniu i nagraniu krótkiego, kilkuminutowego filmiku, spotu lub teledysku, promującego noszenie elementów odblaskowych. Z zadaniem tym zmierzyły się 92 klasy. Każda  z nich, w ramach pracy zespołowej, przygotowała własne filmowe dzieło, zawierające ważne przesłanie. Różnorodność filmów, pomysłów i realizacji zasługuje na „odblaskowego Oskara”.

Oto przykładowe teksty bohaterów:  „Jestem ObiBlaskTuRobi, czuwam nad waszym bezpieczeństwem. Niech moc odblasku będzie z wami” (film),  „..wiec się wyróżniaj odblaskami a zawsze i wszędzie będziesz na fali” (teledysk), „Jeśli w głowie choć trochę rozumu masz to odblaski nosić będziesz” (bajka), „Nie czekaj na oklaski, noś odblaski” (teledysk). Każdy z nadesłanych na konkurs filmów będzie szczegółowo oceniany.

Tymczasem przed uczestnikami kolejne zadanie – tym razem „Akcja- Plakat”. Szczegóły zadania są dostępne na stronie internetowej KPP w Mławie. Zwycięzców wszystkich trzech zadań poznamy w czerwcu, podczas Wielkiego Finału.

film 8 film 7 film 2film 5

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500