Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Turniej Rekiny Futbolu 2016 rozpoczęty


sliderDwa dni w trzech mławskich halach sportowych trwać będą rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP – Rekiny Futbolu. Grać będą zespoły męskie i żeńskie w podziale na kategorie wiekowe. W imprezie weźmie udział ok. 400 osób z całej Polski.

KSP Mława nabór

Inauguracja Mistrzostw odbyła się w piątek 4 lutego br. w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie. Imprezę poprowadzili dh Ania Ronkiewicz i dh Marcin Welsand. Losowanie drużyn do rozgrywek przeplatane było pokazami i nauką podstawowych trików z piłką. Pokazy poprowadzili Dawid Ziomek i Kevin Fortin z grupy R-Style.

Główna rywalizacja rozpocznie się w sobotę 5 marca. W tym roku zespoły żeńskie i męskie będą grały na trzech obiektach: Mławskiej Hali Sportowej, hali przy I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie oraz hali przy Zespole Szkół nr 2. Start gier eliminacyjnych przewidziano na godzinę 9:00. Finały i spotkania o miejsca zostaną rozegrane w niedzielę od godziny 9:00 w Mławskiej Hali Sportowej.

Uroczystość zakończenia tegorocznych mistrzostw połączona z wręczeniem nagród dla zwycięzców odbędzie się tego samego dnia ok. godziny 14:30. W przerwach między pojedynkami o atmosferę na trybunach zadba maskotka imprezy – Sharky.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz