Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

1650 kg karmy dla psów mławscy wolontariusze przekazali dla czworonożnych przyjaciół w schroniskach


sliderfZebrana karma to efekt akcji prowadzonej wspólnie przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” i dwanaście mławskich szkół. W dniu wczorajszym (4 marca br.) 48 wolontariuszy i opiekunów pojechało odwiedzić czworonogi w schronisku „Nadzieja” w Napierkach, gdzie przebywają również zwierzęta przywiezione z Mławy.

KSP Mława nabór

– W trakcie zbiórki prowadzonej w dwunastu mławskich szkołach zebraliśmy łącznie 1650 kg karmy dla zwierząt. Karma ta trafiła do schronisk w Napierkach i Pawłowie. Zbiórka przybrała formę rywalizacji pomiędzy szkołami. Podanie oficjalnych wyników konkursu, która szkoła zwyciężyła w tej pożytecznej rywalizacji nastąpi na zbliżającej się Gali Wolontariatu – mówi Lucyna Bym prezes Stowarzyszenia Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "1650 kg karmy dla psów mławscy wolontariusze przekazali dla czworonożnych przyjaciół w schroniskach"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
XY
Gość

Świetna i bardzo potrzebna akcja. Brawo dla wolontariuszy

wpDiscuz