Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w sąsiedztwie zamkniętego przejazdu


06f6f93f7ff5f3de8c49d69d5b5c2085Ważna informacja dla kierowców: uzgodniono projekt stałej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Batorego i Batalionów Chłopskich. Planowany termin wprowadzenia zmian – 15 marca br.

KSP Mława nabór

Po zlikwidowaniu przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Kościuszki zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Batorego i Batalionów Chłopskich jest niezbędna. 9 lutego miasto wystąpiło do Komisji ds. opiniowania ruchu na drogach powiatowych i gminnych o pozwolenie na zmianę stałej organizacji ruchu.

Ta zmiana określa kierunek ruchu oraz sposób oznakowania poziomego i pionowego. Główny kierunek ruchu zaprojektowany będzie w ciągu ulic Batorego i Batalionów Chłopskich. Dojazd do ulicy Kolejowej będzie podporządkowany w stosunku do innych ulic.

Zniknie znak „Stop” ze skrzyżowania ulic Batalionów Chłopskich i Batorego, natomiast dwa nowe tego typu pojawią się na skrzyżowaniach ulicy Kolejowej z ulicami Batorego i Batalionów Chłopskich. Wszystkie drogi zostaną oznaczone tablicami „Zmiana Organizacji Ruchu”.

Burmistrz Sławomir Kowalewski prosi mieszkańców o ostrożną jazdę i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Źródło i zdjęcie: Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz