Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w sąsiedztwie zamkniętego przejazdu


06f6f93f7ff5f3de8c49d69d5b5c2085Ważna informacja dla kierowców: uzgodniono projekt stałej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Batorego i Batalionów Chłopskich. Planowany termin wprowadzenia zmian – 15 marca br.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Po zlikwidowaniu przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Kościuszki zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Batorego i Batalionów Chłopskich jest niezbędna. 9 lutego miasto wystąpiło do Komisji ds. opiniowania ruchu na drogach powiatowych i gminnych o pozwolenie na zmianę stałej organizacji ruchu.

Ta zmiana określa kierunek ruchu oraz sposób oznakowania poziomego i pionowego. Główny kierunek ruchu zaprojektowany będzie w ciągu ulic Batorego i Batalionów Chłopskich. Dojazd do ulicy Kolejowej będzie podporządkowany w stosunku do innych ulic.

Zniknie znak „Stop” ze skrzyżowania ulic Batalionów Chłopskich i Batorego, natomiast dwa nowe tego typu pojawią się na skrzyżowaniach ulicy Kolejowej z ulicami Batorego i Batalionów Chłopskich. Wszystkie drogi zostaną oznaczone tablicami „Zmiana Organizacji Ruchu”.

Burmistrz Sławomir Kowalewski prosi mieszkańców o ostrożną jazdę i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Źródło i zdjęcie: Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500