Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ponad 12,5 mln złotych na program Rodzina 500 plus już w budżecie miasta


rodzina-500Są już środki budżetowe na realizacją rządowego programu „Rodzina 500 plus” w Mławie.

KSP Mława nabór

Radni miejscy wprowadzili do budżetu miasta kwotę 12 556 433,00 zł przekazaną przez wojewodę mazowieckiego jako dotacja celowa na to zadanie.

Jak już informowaliśmy we wcześniejszych publikacjach obsługą programu zajmie się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który jest do realizacji tego programu organizacyjnie przygotowany.
Mamy już druki wniosków, będziemy je już rozdawać tym rodzinom, które są pod naszą opieką i mamy z nimi kontakt. W początkowym okresie przyjmować będziemy wnioski do godz. 20.00. Według naszych szacunków około 3100 dzieci może taką pomoc otrzymać – informuje Dorota Kaczorek Magdalińska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz