Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem


sliderrTylko 5 osób skorzystało z porad i konsultacji podczas dyżurów w Sądzie Rejonowym w Mławie w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem”.

KSP Mława nabór

– To kolejna akcja Ministerstwa Sprawiedliwości, dająca możliwość osobom pokrzywdzonym przestępstwem uzyskania porad, przede wszystkim o przysługujących im w takiej sytuacji prawach. W Sądzie Rejonowym w Mławie w dniach 22-26 lutego, codziennie w godz. 12 – 14 dyżurowali asystenci sędziów, kuratorzy zawodowi, pracownicy MOPS i policjanci. Z porad w ramach całego tygodnia dyżurów skorzystało 5 osób – informuje Katarzyna Szymańska Kierownik Oddziału Administracyjnego Sądu Rejonowego w Mławie.

Taką pomoc i poradę można nadal uzyskać w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Karta”

tel. 22 824-25-01

email: sekretaria@niebieskalinia.pl

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz