Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Uczeń Gimnazjum nr 2 finalistą konkursu kuratoryjnego z biologii.


IMAG0159Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych zmagań, w jakich mogą uczestniczyć uczniowie gimnazjów. Toteż młodzież z Gimnazjum nr 2 w Mławie bardzo chętnie bierze w nich udział.

Słoneczne ogrody Mława

W tym roku do II etapu konkursów kuratoryjnych zakwalifikowali się : Patryk Wojciechowski ( matematyka, język gimpolski ) oraz Jakub Zimolzak ( biologia ).

Ciężka praca Jakuba Zimolzaka opłacała się. Został on finalistą kuratoryjnego konkursu z biologii. Jego zainteresowania tym przedmiotem związane są z dalszym wyborem nauki w szkole średniej i przyszłymi studiami.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Źródło i zdjęcie: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500