Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przed nami XIV Gala Sportu


sportowiec-roku-galaW sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie 22 lutego o godz. 18:00 odbędzie się Gala Sportu podsumowującą Plebiscyt na Sportowca, Trenera, Drużynę 2015 Roku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Plebiscyt jest przeprowadzony po raz czternasty, pierwsza edycja miała miejsce w 2002 roku. Jego celem jest wyłonienie najlepszego Sportowca, Trenera, Drużyny poprzedniego roku.  Zwycięzcy zostali wyłonieni przez kibiców za pomocą głosowania on-line na stronie internetowej www.mlawa.pl i w niezależnym głosowaniu dziennikarzy oraz członków Rady Sportu Miasta Mława.

Konkurs był przeprowadzany w pięciu kategoriach:

  • Dzieci i  Młodzicy
  • Juniorzy Młodsi i Juniorzy
  • Senior i Weteran
  • Trener Roku
  • Drużyna Roku

Wręczone zostaną także nagrody w kategoriach:

  • „Sportowa impreza 2015 roku”
  • „Pasjonat Sportu” oraz „Mecenas Sportu”

Podczas Gali będzie można obejrzeć pokazy sztuk walki – judo, kick-boxingu, taekwon-do, aikido i jiu jitsu brazylijskiego przygotowane przez członków Mławskiego Centrum Sztuk Walki. Wystąpią tancerze z Klubu Sportowego Mławskie Centrum Tańca oraz tancerze z formacji DUO FOCUS.

Źródło: UM Mława

Oprac. NM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500