Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

„Spróbujmy jeszcze raz” w Mławie. Aplauz na stojąco


sliderW poniedziałek, 15 lutego br. na deskach mławskiego MDK, w sali Kina Kosmos w Mławie, został zaprezentowany spektakl „Spróbujmy jeszcze raz”.

Licznie zgromadzeni w sali kinowej widzowie obejrzeli spektakl komediowy Murraya F. Schisgala „Spróbujmy jeszcze raz”. Publiczność podziwiała świetną grę aktorską Lucyny Malec i Marka Siudyma. Aktorom towarzyszył płynący z głośników głos Jana Kobuszewskiego. Komedia obfitowała w śmieszne sytuacje i dialogi jednocześnie poruszając trudne tematy. Aktorzy świetnie kreowali zróżnicowane i bardzo realne postaci, znakomicie przechodzili z jednej roli w drugą. Widzowie reagowali bardzo żywiołowo, czasami śmiejąc się do łez. Mławska publiczność doceniła wspaniałą grę aktorską, nagradzając wykonawców owacjami na stojąco.

(red.)

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz