Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Spróbujmy jeszcze raz” w Mławie. Aplauz na stojąco


sliderW poniedziałek, 15 lutego br. na deskach mławskiego MDK, w sali Kina Kosmos w Mławie, został zaprezentowany spektakl „Spróbujmy jeszcze raz”.

KSP Mława nabór

Licznie zgromadzeni w sali kinowej widzowie obejrzeli spektakl komediowy Murraya F. Schisgala „Spróbujmy jeszcze raz”. Publiczność podziwiała świetną grę aktorską Lucyny Malec i Marka Siudyma. Aktorom towarzyszył płynący z głośników głos Jana Kobuszewskiego. Komedia obfitowała w śmieszne sytuacje i dialogi jednocześnie poruszając trudne tematy. Aktorzy świetnie kreowali zróżnicowane i bardzo realne postaci, znakomicie przechodzili z jednej roli w drugą. Widzowie reagowali bardzo żywiołowo, czasami śmiejąc się do łez. Mławska publiczność doceniła wspaniałą grę aktorską, nagradzając wykonawców owacjami na stojąco.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz