Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Darmowa nauka pływania cieszyła się największym powodzeniem


sliderNa tegoroczne ferie zimowe Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaoferował dzieciom i młodzieży możliwość spędzania czasu wolnego w sposób aktywny.

Słoneczne ogrody Mława

– Największym zainteresowaniem cieszyły się nieodpłatne lekcje pływania, prowadzone przez naszych ratowników. Nie prowadziliśmy zapisów, ale i tak uczestniczyła w nich stała ponad dwudziestoosobowa grupa dzieci. Jeżeli ktoś pływania uczył się od początku, to mógł przychodząc codziennie, poćwiczyć w sumie 10 godzin. Dla niektórych to trochę za mało, żeby dobrze pływać, ale część dzieci szybko przeszła do grupy zaawansowanej. Oprócz pływania odbywały się turnieje piłki nożnej dzikich drużyn, dzieci przychodziły też pograć w tenisa stołowego. Wszystkie zajęcia odbywały się bezpłatnie. Uczestnicy konkursów i turniejów nagradzani byli słodyczami – podsumowuje ferie Piotr Jankowski dyrektor MOSiR.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
laurenty

Kiedyś jeździłam jako opiekunka z dziećmi na basen. Pamiętam, że ten Pan, który jest na zdjęciu był bardzo dla dzieci niemiły. Nikt nie chciał być w jego grupie.

em

super zajęcia!