Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek w Dąbrowie. Kierowca opla uciekł z miejsca zdarzenia.


policjaMławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku, w którym ranna została 44- letnia kobieta oraz 11- letnia dziewczynka. Sprawca zdarzenia, 27-letni mieszkaniec pow. mławskiego uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez interweniujący patrol policji.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 lutego o godz. 11:25 w miejscowości Dąbrowa, gm. Strzegowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Astra, uderzył w samochód marki VW Polo, którego kierująca sygnalizowała manewr włączenia się do ruchu z parkingu przy cmentarzu, dojeżdżając do krawędzi jezdni. W volkswagenie znajdował się cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Po zderzeniu się z vw polo, kierowca opla uciekł z miejsca wypadku. 44- letnia pasażerka polo oraz 11- letnia dziewczynka zostały lekko ranne. Interweniujący patrol policji zatrzymał kierowcę opla krótko po zdarzeniu. Jak wykazało badanie, 27- letni mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W nocy 8 lutego patrol policji zatrzymał kolejnego nietrzeźwego kierowcę, który o godz. 1:45 przyjechał samochodem marki Renault do sklepu monopolowego na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie. Zatrzymany Ireneusz W. lat 51, mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2,90 promila alkoholu.

Policja apeluje o przekazywanie informacji, dotyczących nietrzeźwych kierujących. Wystarczy zadzwonić, chociażby anonimowo, pod bezpłatny numer telefonu 997. Twoja reakcja ma znaczenie – może uratować komuś życie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz