Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek w Dąbrowie. Kierowca opla uciekł z miejsca zdarzenia.


policjaMławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku, w którym ranna została 44- letnia kobieta oraz 11- letnia dziewczynka. Sprawca zdarzenia, 27-letni mieszkaniec pow. mławskiego uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez interweniujący patrol policji.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 lutego o godz. 11:25 w miejscowości Dąbrowa, gm. Strzegowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Astra, uderzył w samochód marki VW Polo, którego kierująca sygnalizowała manewr włączenia się do ruchu z parkingu przy cmentarzu, dojeżdżając do krawędzi jezdni. W volkswagenie znajdował się cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Po zderzeniu się z vw polo, kierowca opla uciekł z miejsca wypadku. 44- letnia pasażerka polo oraz 11- letnia dziewczynka zostały lekko ranne. Interweniujący patrol policji zatrzymał kierowcę opla krótko po zdarzeniu. Jak wykazało badanie, 27- letni mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W nocy 8 lutego patrol policji zatrzymał kolejnego nietrzeźwego kierowcę, który o godz. 1:45 przyjechał samochodem marki Renault do sklepu monopolowego na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie. Zatrzymany Ireneusz W. lat 51, mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2,90 promila alkoholu.

Policja apeluje o przekazywanie informacji, dotyczących nietrzeźwych kierujących. Wystarczy zadzwonić, chociażby anonimowo, pod bezpłatny numer telefonu 997. Twoja reakcja ma znaczenie – może uratować komuś życie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500