Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Gaszenie pożaru w lesie i wypomopwywanie wody z zalanych piwnic – działania strażaków w okresie 01.02. – 07.02.2016


straz2Gaszenie pożaru ogniska w lesie, a także palących się śmieci w rowie nieopodal lasu oraz wypomopwywanie wody z zalanych piwnic – to działania strażaków w okresie 01.02. – 07.02.2016.

Słoneczne ogrody Mława

06.02.2016 roku o godzinie 11.37 w Mławie przy Al. Marszałkowskiej w wyniku prawdopodobnie zaprószenia ognia przez osoby nieznane doszło do pożaru śmieci (papier i gałęzie) w pasie jezdni w pobliżu lasu. Działania zastępu z JRG PSP Mława polegały na podaniu prądu wody na palące się śmieci. Pozostałe zarzewia ognia dogaszono łopatami. Akcja trwała 38 minut.

06.02.2016 roku o godzinie 16. 20 w miejscowości Dębsk, gm. Szydłowo doszło do zalania piwnicy w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Działania zastępu z OSP Szydłowo polegały na wypompowaniu wody przy użyciu pompy szlamowej. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była uszkodzona rura wodociągowa. Akcja trwała 1 godzinę 6 minut.

07.02.2016 roku o godzinie 11.34 doszło do  zalania podłogi na parterze oraz piwnicy w budynku mieszkalnym jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Radzanowie.  Działania zastępu OSP Radzanów polegały na zakręceniu zaworu wody oraz wypompowanie wody przy pomocy pompy szlamowej. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było pęknięcie rury doprowadzającej wodę. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległa rura doprowadzająca wodę oraz podłoga na parterze budynku. Straty oszacowano na 2 tys. zł. Akcja trwała 1 godzinę 48 minut.

07.02.2016 roku o godzinie 16.51 Mławie przy Al. Marszałkowskiej zastępy z JRG PSP Mława gasiły pożar ogniska w lesie. Działania polegały na podaniu prądu wody na palące się ognisko aż do całkowitego ugaszenia. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie podpalenie. Akcja trwała 27 minut.

Źródło: sporządził: mł. bryg. Marek Augustynowicz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500