Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wiadukt na Wólce „już” otwarty!!!


slider3Wiadukt w ciągu ulicy Piłsudskiego już jest otwarty. Dla kierowców jest to długo oczekiwana decyzja i na pewno się ucieszą. Obowiązuje nowa organizacja ruchu, prosimy kierowców o ostrożność. Otwarcie wiaduktu niesie też inne konsekwencje – od dziś zamknięte zostaną obydwa przejazdy kolejowe – przy ulicy Kościuszki i przy dworcu kolejowym.

Słoneczne ogrody Mława

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
gość

Nie zdążyli jeszcze posprzątać szkieł,na jezdni i na ścieżce rowerowej można poprzecinać opony!