Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Przez Wieczfnię Kościelną też przemaszerowali wandale


sliderrPoniszczone, pogięte znaki, w Wieczfni pozdejmowali kilka bramek. Nigdy czegoś takiego nie było. Kilka lat temu była fala włamań i kradzieży. Szukamy świadków, może ktoś przejeżdżał, może widział

KSP Mława nabór

W końcówce ubiegłego roku pisaliśmy o zniszczonym znaku przystanku MKM w Mławie i poprzewracanych znakach w okolicach, obecnie już otwartego wiaduktu przy ulicy Sienkiewicza i Podmiejskiej. Podobne działania wandali ujawniły się ostatnio również na terenie gminy Wieczfnia Kościelna.

– W nocy z piątku na sobotę ( 26/27 stycznia br. – red.) około północy przechodziła pięcioosobowa grupa młodych ludzi ubranych w kaptury, na sportowo. Poniszczyli znaki od Kuklina do Wieczfni, w Wieczfni pozdejmowali kilka bramek. Pierwszy raz tak się zdarzyło, nigdy tak nie było. Szukamy świadków, może ktoś przejeżdżał, może widział – apelował do mieszkańców gminy na wczorajszej (3 luty) sesji rady – kierownik posterunku w Wieczfni Kościelnej Kazimierz Wyroda.

– Musimy sobie wzajemnie pomagać. Sprawy wymagające interwencji policji można zgłaszać też do pracowników urzędu gminy. Można anonimowo, można ustnie lub inaczej. Taka informacja za pośrednictwem pracowników urzędu gminy dotrze do policji. Pan Mariusz Gębala będzie takim łącznikiem między policją a społeczeństwem – dodał Kazimierz Wyroda.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz