Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Radości, zabawom i tańcom niech nie będzie końca, a choinka szkolna w Dzierzgowie niech trwa aż do wschodu słońca


sliderJak co roku na zakończenie I semestru w naszej szkole odbywa się choinka szkolna. Jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla dzieci, ponieważ przybywa długo oczekiwany Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W tym roku ta wspaniała uroczystość odbyła się 29 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Dzierzgowie. W bajkowej scenerii uczniowie klas I – III pod opieką wychowawczyń R. Jakubowskiej, M. Budnej, S. Kulaszewskiej i M. Milewskiej przygotowali inscenizację pt. ,,Zaczarowany bajek świat”. Dzieci wcieliły się w postaci z różnych bajek. W malowniczej scenerii lasu ukazywali się Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Śpiąca Królewna, giermek z królewiczem, wróżki, krasnoludki, elfy i króliczki. Odpowiednia choreografia, stroje oraz wesoła muzyka wprowadziły w szampański nastrój nie tylko wykonawców, ale również publiczność. Po gromkich brawach dla wspaniałych aktorów na salę wkroczył Mikołaj rozdając prezenty. Atrakcją choinki był zespół muzyczny RELAX, który porywał nas do tańca. Dodatkową radością był fakt, że od poniedziałku rozpoczynają się ferie!

(red.)

źródło i foto: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500