Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przesłuchania Bartosza N. trwają. Śledztwo zostało przedłużone do 2 maja


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Przesłuchanie Bartosza N. w Prokuraturze Okręgowej w Płocku rozpoczęło się dzisiaj około godz. 11.00 i trwało około godziny.

– Podejrzanemu został przedstawiony zarzut zabójstwa Łukasza Masiaka. Następnie przesłuchano go w charakterze podejrzanego. Nie przyznał się do winy i odmówił odpowiedzi na pytania. Według zeznań Bartosza N. zaistniała sytuacja nie miała związku z działalnością dziennikarską pokrzywdzonego, a była wynikiem nieporozumienia towarzyskiego – poinformowała prokurator Iwona Śmigielska-Kowalska.

Szczegóły podane przez Bartosza N. będą weryfikowane w dalszym postępowaniu. Posiedzenie w Sądzie Rejonowym w Płocku dotyczące wniosku prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego, jakim jest tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące zaplanowane jest na 10 lutego.

Zgodnie z art. 148 Kodeksu karnego Bartoszowi N. grozi kara pozbawienia wolności od lat 8 do dożywocia. Prokuratura nie udziela większej ilości informacji argumentując to dobrem śledztwa. Śledztwo zostało przedłużone do 2 maja. Do tematu wrócimy.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500