Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała też w Radzanowie


sliderZespół Szkół w Radzanowie po raz drugi grał na hali sportowej z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Inicjatorami akcji były Samorządy Uczniowskie liceum i gimnazjum. Sztabem WOŚP kierowała p. Aldona Nowocińska, pedagog Zespołu Szkół.

KSP Mława nabór

Współorganizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie, który przygotował występy artystyczne i atrakcje dla najmłodszych (zjeżdżalnia, malowanie twarzy, lekcja kaligrafii, gry i zabawy dla najmłodszych). Występy muzyczne i kabaretowe przygotowała i zaprezentowała również młodzież Zespołu Szkół.
Duże zainteresowanie wzbudził pokaz grupy teakwondo z Mławy z udziałem naszych uczniów. Gwiazdą wieczoru był zespół Eratox – zwycięzcy III edycji programu Disco Star, zespół pobudził publiczność do śpiewu i wspólnej zabawy.

W organizację imprezy aktywnie włączyli się miejscowi przedsiębiorcy, rodzice uczniów Zespołu Szkół, lokalne media. Przedsiębiorcy ufundowali wiele ciekawych rzeczy na licytacje, min.: vouchery na zabiegi kosmetyczne, przejazd limuzyną, wykonanie portretu na płótnie, tort urodzinowy, drewno opałowe, licytowana była również cenna gitara, piłki, gadżety WOŚP, książki.

Aukcje poprowadził Paweł Berent, który z wielkim mistrzostwem zachęcał do udziału w licytacjach. Rodzice i uczniowie przygotowali dla wszystkich gości bezpłatny poczęstunek w „Kawiarence WOŚP”.

Tradycyjnie już zwieńczeniem imprezy było światełko do nieba. Wspaniały pokaz sztucznych ogni ufundowali państwo Anna i Piotr Budkowie.

Dzięki ofiarności i życzliwości wszystkich darczyńców Zespół Szkół wsparł WOŚP kwotą 6813,32zł.

źródło i foto: ZS Radzanów
(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała też w Radzanowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

Wielki szacunek dla organizatorów, uczestników i darczyńców.

wpDiscuz