Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Krystian M. skazany na 12 lat pozbawienia wolności


DSC_0099Rok 2015 kończy się dla mławskiej prokuratury kolejnym sukcesem. 30 grudnia br. Sąd Rejonowy w Mławie skazał oskarżonego o usiłowanie zabójstwa Krystiana M. mieszkańca Szydłówka (gm. Szydłowo, pow. mławski) na karę 12 lat pozbawienia wolności, wpłatę 50 tys. zł tytułem zadośćuczynienia, oraz 17 tys. kosztów postępowania sądowego. Wyrok nie jest prawomocny.

Słoneczne ogrody Mława

– Sąd I instancji wydał wyrok zbieżny z wnioskiem mławskiej prokuratury. Według mnie jest to wyrok surowy i adekwatny do popełnionego przestępstwa – informuje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

JK

Przypomnijmy, zdarzenie miało miejsce 1 listopada 2014 roku na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie. Wówczas, 32-letni Krystian M. postrzelił z broni palnej 27-letniego mieszkańca Mławy i samochodem uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki intensywnym działaniom mławskiej prokuratury i policji został zatrzymany 26 listopada 2014 r.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
aaa

Dzięki intensywnym działaniom mławskiej prokuratury i policji został zatrzymany 26 listopada 2014 r. – na korytarzu sądowym, no faktycznie się napracowali w poszukiwaniach