Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Krystian M. skazany na 12 lat pozbawienia wolności


DSC_0099Rok 2015 kończy się dla mławskiej prokuratury kolejnym sukcesem. 30 grudnia br. Sąd Rejonowy w Mławie skazał oskarżonego o usiłowanie zabójstwa Krystiana M. mieszkańca Szydłówka (gm. Szydłowo, pow. mławski) na karę 12 lat pozbawienia wolności, wpłatę 50 tys. zł tytułem zadośćuczynienia, oraz 17 tys. kosztów postępowania sądowego. Wyrok nie jest prawomocny.

KSP Mława nabór

– Sąd I instancji wydał wyrok zbieżny z wnioskiem mławskiej prokuratury. Według mnie jest to wyrok surowy i adekwatny do popełnionego przestępstwa – informuje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

JK

Przypomnijmy, zdarzenie miało miejsce 1 listopada 2014 roku na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie. Wówczas, 32-letni Krystian M. postrzelił z broni palnej 27-letniego mieszkańca Mławy i samochodem uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki intensywnym działaniom mławskiej prokuratury i policji został zatrzymany 26 listopada 2014 r.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Krystian M. skazany na 12 lat pozbawienia wolności"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
aaa
Gość

Dzięki intensywnym działaniom mławskiej prokuratury i policji został zatrzymany 26 listopada 2014 r. – na korytarzu sądowym, no faktycznie się napracowali w poszukiwaniach

wpDiscuz