Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Święty Mikołaj razem z MOPS przyniósł prezenty


sliderJak co roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie zorganizował choinkę dla dzieci pod hasłem „Święty Mikołaj prezenty przynosi…”, w tym roku odbyła się ona 18 grudnia 2015 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Mławie.

KSP Mława nabór

Z produktów żywnościowych zebranych podczas świątecznej zbiórki żywności organizowanej przez MOPS i Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” w dniach 4-5 grudnia br. przygotowanych zostało 80 paczek rodzinnych i 29 paczek dla dzieci. Paczki rodzinne zostały przekazane dla rodzin potrzebujących z terenu miasta Mława.

Oprócz tego, co roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na mocy ustawy administracyjnej przygotowuje paczki dla dzieci z rodzin korzystających ze świadczeń pomocy społecznej.
W tym roku zostało przygotowanych 122 paczek składających się głównie ze słodyczy.

Podczas choinki młodzi aktorzy ze świetlicy Osiedlowej „Promyk” przygotowały krótkie przedstawienie artystyczne (jasełka). Tego dnia pluszaki zebrane podczas akcji „PODARUJ PLUSZOWEGO MISIA” trafiły do mławskich dzieciaków.

Oprac. JK
Źródło i foto: MOPS Mława

Udostępnij:
Tagi:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz