Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Mławscy kryminalni ujawnili kontrabandę wartości ponad 50 tys. złotych


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

papp 2Mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte na rynku ponad 50 tysięcy złotych. Kontrabanda przechowywana była w mieszkaniu, na terenie jednego z mławskich osiedli.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 22 grudnia. Na podstawie prowadzonych ustaleń, mławscy kryminalni weszli do mieszkania w bloku, na jednym z mławskich osiedli i po przeszukaniu pomieszczeń odnaleźli wyroby tytoniowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci zabezpieczyli łączeni blisko 4 tysiące sztuk papierosów o wartości rynkowej ponad 50 tysięcy złotych. Podejrzanym o posiadanie kontrabandy w hurtowych ilościach jest 26 – letni mieszkaniec Mławy. Trwają czynności policji.

Źródło i fot. : KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz