Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Do XXIV Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miesiąc i jeden dzień


sliderW Mławie 10 stycznia 2016 r. ponad 60 wolontariuszy WOŚP włączy się w ogólnopolską akcję i zbierać będzie na ulicach naszego miasta datki, które w tym roku przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych, oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mławie pokieruje pedagog szkolny I LO Elżbieta Śliwińska, przy pomocy przewodniczącej samorządu uczniowskiego Olgi Kołakowskiej.
Tak jak w poprzednich latach współorganizatorami będą: Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury, SP ZOZ i Bursa Szkolna.

– Przygotowania do XXIV Finału w Mławie już trwają. Mamy sztab, mamy bardzo wielu wolontariuszy chętnych do udziału w akcji. Są już pierwsze deklaracje wsparcia i pierwsze podarowane obrazy. Zapraszamy do współpracy organizacje, instytucje i osoby, które chciałyby wnieść ciekawe pomysły i inicjatywy. Mogą to być występy, pokazy i inne niecodzienne atrakcje. Apelujemy też do darczyńców o wsparcie, oraz przekazywanie przedmiotów na aukcję i loterię fantową. Chętnie przyjmiemy biżuterię, rękodzieło lub inne zwykłe i niezwykłe dary do licytowania. Dziękujemy darczyńcom z roku ubiegłego i znów liczymy na ich zaangażowanie. Zapraszamy też tych którzy dotychczas jeszcze akcji nie wspierali – opowiadają Elżbieta Śliwińska i Olga Kołakowska.

Codziennikmlawski.pl również wsparł akcję przekazaną na licytację reklamą na łamach portalu.
Z mławskim sztabem WOŚP można kontaktować się osobiście lub telefonicznie (tel. 23 654 37 15) od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 14.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
tworzewski

czy wolątariusze muszą chodzić po domach i nachodzić ludzi

Staton

Czytam ten tekst…patrzę na zdjęcie i….widzę dwie piękne kobiety….a z ich twarzy i słów bije optymizm i pozytywne nastawienie do ludzi i działania dla ich dobra…. tak trzymać MIŁE PANIE (i nie wypada o Was pisać inaczej niż duuuużymi literami).
Chylę czoło i…..wielki szacun.