Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dwie oferty w konkursie na dyrektora Mławskiej Hali Sportowej


mhsZarząd powiatu wybierze dyrektora MHS  z dwu kandydatur, o ile spełnią kryteria formalne.

KSP Mława nabór

– W terminie określonym w uchwale Zarządu Powiatu na złożenie wymaganych dokumentów wpłynęły dwie oferty. Burmistrz wskazał swoich kandydatów do komisji konkursowej i na najbliższym posiedzeniu zarządu taka komisja zostanie powołana – informuje wicestarosta Barbara Gutowska.

Wczoraj 7 grudnia, minął termin składania dokumentów aplikacyjnych w postępowaniu konkursowym na stanowisko dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. Kandydaci powinni posiadać wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie sportu lub oświaty, z preferowanym menedżerem sportu, oraz dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzkim w działalności sportowej lub oświatowej. Ponadto kandydat powinien być zdrowy i nie karany. W składanych dokumentach winna znaleźć się między innymi pisemna ramowa koncepcja funkcjonowania MHS.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Dwie oferty w konkursie na dyrektora Mławskiej Hali Sportowej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
gość
Gość

Do osa ~ nie bierz tak bezpośrednio mojej dygresji w kwestii tła. Chciałem powiedzieć że to ustawiony konkurs,więc bez sensu startować. Nie życzę nikomu źle, tylko żeby zgodnie z prawem odpowiedzieli za swoje kabinacje i niepotyzm. Czyli życzę im na co zasługują i wszystkiego najgorszego co z tym związane. .

mlawskie realia-precz z PSL
Gość

Jeden z kandydatów nie jest w temacie, tzn. że będzie tłem dla pewnego kandyta i świeżo upieczonego menadżera sportu,oraz zięcia w jednym. Antcz.. z rodziną górą! ! OBY ZOSTALI ZA TO UKARANI ! Najlepiej rodzinnie!

osa
Gość

To trzeba było się zgłosić do konkursu. Może byłbyś lepszy od tła i zięcia. Nie życz nikomu źle, to nieładnie

CBA
Gość

Szanowna Redakcja nie moze podać nazwisk kandydatów? Czy to jest tajne? Moze jako strona społeczna weźmie udział jako obserwator konkursu,,szczególnie jeżeli pojawiają się szeroko informacje o możliwych nieprawidłowościach przy jego organizacji? Moze dowiemy się czy faktycznie do konkursu stanął zięć miejscowego dygnitarza PSL? Jeżeli tak by było i konkurs miał by być tylko po to zorganizowany to jest to forma korupcji z urzędu ścigania przez organy Państwa, wiec komisja z wdzięcznością przyjmie w swe szeregi bezstronnego obserwatora:).

staton
Gość

Ciekawi mnie co znaczy „być zdrowy”. Czy zaświadczenie od psychiatry też jest niezbędne??Teraz tyle różnych koncepcji rozwoju funkcjonuje w naszym pięknym kraju, że widzę świetlaną przyszłość dla psychologów, psychiatrów i leczenia zamkniętego (zamkniętego ….. w każdej odmianie).

wpDiscuz