Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Turniej dla przedszkolaków ” Jestem sprawny i bezpieczny”


slider„Jestem sprawny i bezpieczny” to hasło pod którym w  w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbył się turniej wiedzy o bezpieczeństwie drogowym.

KSP Mława nabór

20 listopada w hali sportowej spotkały się przedszkolaki z ZPO nr 1, ZPO nr 2, ZPO nr 3, MPS nr 4, Przedszkola „Bajkowy Dworek” oraz Przedszkola „Dzieciątka Jezus”.

Celem turnieju było: sprawdzenie wiedzy przedszkolaków z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach, umiejętne łączenie wiedzy dotyczącej zasad bezpieczeństwa z aktywnością ruchową, kształtowanie zwinności i zręczności, rozwijanie umiejętności efektywnego współdziałania w grupie oraz integracja między placówkami oświatowymi.

Każdą placówkę reprezentowała sześcioosobowa drużyna. Przedszkolaki rywalizowały w następujących konkurencjach:

– Numery alarmowe
-Jestem bezpieczny na drodze
-Skaczące żabki
-Balon
-Światło dla pieszych
-Skoki na piłce
-Quiz „Prawda czy fałsz”
-Puzzle
-Apteczka pierwszej pomocy

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i doskonałą sprawnością fizyczną, co zostało nagrodzone dyplomami, odblaskami, zdrowymi soczkami i owocami.

Opiekę organizacyjną zapewniły panie: Milena Krajewska, Dorota Koźlakiewicz, Martyna Zębrzuska, Elżbieta Leśniewska (ZPO nr 2). Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – były to piłki.

Oto wyniki turnieju:
I miejsce – Zespoł Placówek Oświatowych nr 2
II miejsce – Zespół Placówek Oświatowych nr 3
III miejsce – Przedszkole Bajkowy Dworek

oprac. JK

Źródło: ZPO nr 2

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz