Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławska Hala Sportowa i PINB nadal bez nowego szefa


KSP Mława nabór

W Mławskiej Hali Sportowej i Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Mławie wciąż brakuje szefów, są osoby, które pełnią ich obowiązki.

Jak pisaliśmy w „Codzienniku”, wieloletni głównodowodzący w PINB (od 1999 r.) Włodzimierz Moszczyński z początkiem miesiąca odszedł na emeryturę. Jego obowiązki pełni teraz Justyna Traczyk-Pydyn, dotychczas pracująca w inspektoracie. Oficjalnie nowego szefa nie ma, ponieważ to Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Warszawie ogłasza nabór na to stanowisko, a po weryfikacji przedstawia staroście trzech kandydatów.

– Starosta chciałby, żeby wszystko odbyło się na czas, ale nie mamy tu pola manewru, ponieważ do mazowieckiego inspektora wpłynęły tylko dwie kandydatury – informuje wicestarosta Barbara Gutowska.
Inaczej wygląda sytuacja w Mławskiej Hali Sportowej, gdzie po odejściu dyrektora Cezarego Kądrzyckiego do starostwa (został sekretarzem) przeszło pół roku temu, jego obowiązki przejęła Jolanta Kwiatek.

Pytana o ewentualny konkurs na to stanowisko Barbara Gutowska, odparła, że na razie nic nie jest planowane. – Wszystko funkcjonuje dobrze, zadania są realizowane, pan dyrektor (Kądrzycki – przyp. red.) „wychował” panią na osobę, które umie pełnić obowiązki – dodała nasza rozmówczyni.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Mławska Hala Sportowa i PINB nadal bez nowego szefa"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
żenada
Gość

Za to wisiał tam tam baner Starościca. I kto tu i pod kim?

kibic
Gość

Mają już swojego z UKŁADU!!! Nauczyciela i ZIECIA w jednym!CBA już o tym wie i mam nadziej, że tym razem albo oni, albo wyborcy ,,posprzataja ” te towarzystwo Woj..Ant.. MAFIA w białych kołnierzykach !!!

Obiektywny
Gość

Ja mam nadzieję że nikt z otoczenia MHS nie aspiruje na funkcję dyrektora, bo od blisko 10 lat nic się tam nie dzieje. Z roku na rok, miesiąca na miesiąc te same imprezy, n-u-d-a!!!

wyborca
Gość

mówi się głośno że faworyt już jest tylko czekają aż szkołę skończy. Ten pan co go lansuje już zatrudnił urzędniczkę bez matury teraz zięcia też wciśnie, opanował nie tylko miasto ale i starostwo powodzenia myślę że po wyborach do widzenia.

obserwator
Gość

Bardzo ciekawe sformułowanie ,, wychował” wychować to on może swoje córki! A co do nowego dyrektora to czekają aż będzie po wyborach bo teraz nie chcą psuć wizerunku wszech obecnej w naszym regionie partii (mam nadzieje że tylko do wyborów) bardzo rodzinnej!

wpDiscuz