Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzierzgowo charytatywnie dla Oktawii


W dniu 13 października 2015 roku w Szkołach Podstawowych w Dzierzgowie, w Rzęgnowie oraz Publicznym Gimnazjum w Dzierzgowie przeprowadzono akcję charytatywną na rzecz chorej Oktawii Murawskiej.

KSP Mława nabór

W powyższe przedsięwzięcie chętnie zaangażowali się Rodzice, Uczniowie oraz Rady Pedagogiczne Szkół. Dzięki życzliwemu i otwartemu sercu Dyrektorów wyżej wymienionych placówek celem akcji było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby drugiego człowieka, a takie integracja środowiska oświatowego z inicjatorką pomysłu panią Wiolettą Kujawą. Przybliżenie sytuacji Oktawii podczas uroczystości z okazji Święta Edukacji wyzwoliło wśród społeczności szkolnych spontaniczność i ogromną chęć udzielenia pomocy potrzebującym, co można zauważyć w fotoreportażu z poszczególnych szkół.
Zaangażowanie w zbiórkę środków finansowych na rzecz Oktawii Murawskiej stało się cegiełką budującą jej lepszą zdrową przyszłość.
Przeprowadzona akcja charytatywna to wyraz otwartych serc społeczności Szkół Gminy Dzierzgowo i najlepszy przekaz bezinteresownej miłości do drugiego człowieka.

Źródło i foto: Wioletta Kujawa

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dzierzgowo charytatywnie dla Oktawii"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
OL
Gość

Miło się czyta takie relacje – można? można!!!

wpDiscuz