Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Tydzień Mediacji – czyli jak rozwiązywać spory bez adwokata


tydzien mediacjiMławska policja, sąd oraz prokuratura, w dniach 12-16 października br., przyłączają się do akcji pn. „Tydzień Mediacji” , organizowanej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji. Przedsięwzięcie promuje mediację w procesie karnym.

KSP Mława nabór

W ciągu „Tygodnia Mediacji” mławscy policjanci wydziału kryminalnego, udzielać będą informacji na temat idei i uregulowań prawnych w ugodowym rozwiązywaniu konfliktów. Tydzień Mediacji ma na celu wzmocnienie roli i promowanie mediacji, a przede wszystkim informowania społeczeństwa o jej zasadach i korzyściach płynących z tej formy rozwiązywania konfliktów. Wszystko po to, by jak najwięcej osób zdało sobie sprawę z tego, że nie wszystkie sprawy muszą kończyć się w sądzie.
Osoby zainteresowane rozwiązaniem konfliktów na drodze mediacji bądź uzyskaniem szczegółowych informacji proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 23 654 72 27 (Wydział Kryminalny KPP Mława)
W działaniach bierze również udział Sąd Rejonowy oraz Prokuratura Rejonowa w Mławie. Informacje na temat Tygodnia Mediacji dostępne są także na stronie internetowej www.ms.gov.pl.

KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz