Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Mława. Gimnazjaliści z „Dwójki” z wizytą językową w Szkole Podstawowej nr 7


DSC01123We wrześniu tego roku nauczyciele języków obcych Gimnazjum nr 2 w Mławie i Szkoły Podstawowej nr 7 nawiązali współpracę w ramach, której będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

W działania zaangażowani zostali również uczniowie w celu kształtowania u nich umiejętności współpracy, postaw ciekawości, tolerancji, otwartości, pracy nad własnym rozwojem, dzielenia się wiedzą z innymi. Współpracę zaplanowano na cały rok szkolny.
W ramach tego przedsięwzięcia 25 września odbyły się w szkole nr 7 pierwsze z zaplanowanych cyklicznych zajęć z udziałem uczniów Gimnazjum nr 2, którzy uprzednio pod kierunkiem swoich nauczycieli języków obcych opracowali zadania językowe dla swoich młodszych kolegów. Ćwiczenia przygotowane zostały w czterech nauczanych w gimnazjum językach: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.
Gimnazjaliści gościli na lekcjach języka angielskiego w dwóch oddziałach, w klasie I i 6.

Z uwagi na zróżnicowany wiek uczniów ćwiczenia posiadały różny stopień trudności. W obydwu klasach uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy, w których gimnazjaliści kolejno prezentowali materiał leksykalny. Na koniec przeprowadzili krótki Quiz sprawdzający opanowanie nauczanych treści. Prace „młodych nauczycieli” koordynował nauczycielka języka angielskiego z Gimnazjum nr 2.
Przemiłym akcentem było wręczenie na koniec spotkania w klasie pierwszej przygotowanych wcześniej pod kierunkiem p. Anny Goszczyńskiej, nauczycielki języka angielskiego w szkole nr 7 laurek z podziękowaniem za przeprowadzoną lekcję. Do zobaczenia wkrótce.

źródło i foto: Mariusz Dziubiński Gimnazjum nr 2 w Mławie

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz