Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Jeden ukradł samochód, drugi – rower. Obaj wpadli


zatrzymany

foto: KPP Mława

KSP Mława nabór

Do dwóch rozbojów na ul. Piłsudskiego i Ciechanowskiej doszło w ostatni piątek i niedzielę.

25 września przed godz. 21 na ul. Piłsudskiego w naszym mieście napadnięty został 13-latek. Młody mężczyzna groził chłopcu pobiciem, a później zabrał jego rower górski i uciekł. – W wyniku prowadzonych przez policję działań, mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Trwają czynności policji i prokuratury – informuje sierż. szt. Aneta Prusik z mławskiej komendy policji. To 27-letni mieszkaniec naszego miasta.
Dwa dni później ok. godz 18 – 18.30 rozbój miał miejsce na ul. Ciechanowskiej. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 28-letni mławianin napadł na 27-letniego mężczyznę kopiąc go nogą w lewe ramię i ukradł należący do niego samochód marki Fiat Seicento. Następnie samochodem tym oddalił się z miejsca zdarzenia – relacjonuje policjantka. Ten sprawca także został ujęty i wsadzony „za kratki”.
Policja informuje, że zgodnie z art. 280 Kodeksu karnego za przestępstwo rozboju grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz