Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przeklęta gotówka


Źródło: KPP MławaOszustka przekonała mieszkankę gm. Wiśniewo, że na jej pieniądzach ciąży klątwa, a później ją okradła.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Naciągacze wciąż wymyślają nowe sposoby, aby nas ograbić. Niektóre są bardzo przemyślane, a inne wręcz prymitywne. Czasami jesteśmy bardzo naiwni…

W czwartek 27 sierpnia ok. godz. 11.30 na prywatną posesję na terenie gm. Wiśniewo weszła ubrana na biało, nieznana kobieta. Zaoferowała właścicielce zakup, używanej, zagranicznej odzieży. – 48-letnia mieszkanka powiatu mławskiego zażądała, by kobieta opuściła jej podwórko. Ta jednak oświadczyła, że na domu, rodzinie i pieniądzach gospodyni ciąży klątwa. Zaproponowała pomoc – podaje asp. Anna Gorczewska z mławskiej komendy policji. Jak relacjonuje, nieznajoma poprosiła o wodę święconą i wszystkie oszczędności przechowywane w domu oraz zaproponowała wspólną modlitwę. Po tym, jak opuściła już dom, 48-latka zorientowała się, że gotówka zginęła.

Policja apeluje, by nie wpuszczać do domu nikogo obcego. Nie należy także przekazywać pieniędzy obcej osobie – chociażby miało to być tylko na chwilę. Oszuści działają z zaskoczenia, licząc na odwrócenie uwagi swojej ofiary i łatwą kradzież.

Oprac. el

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500