Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Plantacja padła


uprawa 2Niektóre krzewy miały nawet do 2,5 metra, a było ich aż 48 – mławscy stróże prawa zlikwidowali kolejną plantację marihuany. Wpadł także doglądający jej młody mężczyzna.

KSP Mława nabór

Akcję przeprowadzono we wtorek 25 sierpnia rano. Uprawa znajdowała się w lesie na terenie gm. Szydłowo. – Wykarczowano i zabezpieczono 48 krzewów o wysokości nawet do około 2,5 metra. Wartość rynkowa suszu, jaki mógł powstać z zabezpieczonych roślin to ponad 30 tysięcy złotych – informuje asp. Anna Gorczewska z mławskiej komendy policji. Funkcjonariusze zatrzymali także 23-letniego mieszkańca naszego powiatu, który zajmował się uprawą.

Policjantka podkreśla, że od 16 sierpnia to już trzecia ujawniona i wykarczowana przez stróżów prawa plantacja na terenie pow. mławskiego. Łączna wartość zlikwidowanego „towaru” to 90 tys. zł.

Oprac. el

Źródło : KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz