Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Odkryli dużą plantację marihuany


plantacja gm. Szydlowo

Zdjęcie: KPP Mława

KSP Mława nabór

Uprawiający „trawkę” mławianin został postrzelony przez policjanta podczas zatrzymania.

W piątek (21 sierpnia) rano mławscy stróże prawa, w lesie na obrzeżach naszego miasta ujawnili dużą uprawę konopi indyjskich. Na plantacji w momencie policyjnej interwencji przebywał podejrzany o uprawę mężczyzna, znany policji 29-letni mławianin – podaje asp. Anna Gorczewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Jak relacjonuje, na widok funkcjonariuszy, rzucił się do ucieczki. Został szybko znaleziony, jednak podczas zatrzymania zaatakował jednego z policjantów i próbował odebrać mu broń. Wówczas stróż prawa wystrzelił, trafiając w 29-latka. Agresywny podejrzany został lekko ranny w nogę – zdradza Anna Gorczewska.

Policja szacuje, że ze znalezionych krzewów konopi mógł powstać „towar” wart na czarnym rynku ponad 25 tys. zł.

Oprac. el

Źródło : KPP Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz