Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rekrutacja na studia do PANS w Ciechanowie  nabiera tempa


Rekrutacja na studia w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie ruszyła 10 czerwca i nabiera  tempa.  I choć tegoroczni maturzyści  dopiero  9 lipca odbiorą świadectwa maturalne, to na stronie IRK  (internetowa  rejestracja kandydata)  zalogowanych jest już ponad 250 osób.  Uczelnia posiada szeroką ofertę kształcenia: studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe. Studia stacjonarne są bezpłatne. Uczelnia oferuje kierunki poszukiwane na rynku pracy, wsparcie stypendialne oraz indywidualne podejście do każdego studenta. Na studentów spoza  Ciechanowa  czeka Dom Studenta. Informacje o kierunkach studiów oraz zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej uczelni  www.pansim.edu.pl                                                                            Kontakt z Biurem Rekrutacji  e-mail: rekrutacja@pansim.edu.pl.  Zapraszamy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]