Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

III Olimpiada Sportowa w SP nr 2


11 czerwca w przedszkolu Szkoły Podstawowej nr 2 odbyła się III Rodzinna Olimpiada Sportowa. W olimpiadzie brały udział wszystkie grupy przedszkolne oraz reprezentacja rodziców.
 
Celem tego wydarzenia była przede wszystkim integracja wszystkich grup przedszkolnych, wspólne zabawy, rozwijanie sprawności ruchowej, wdrażanie do współzawodnictwa i współdziałania w grupie, kształtowanie samodzielności, odpowiedzialności, dostarczenie wychowankom dobrej zabawy, aktywność ruchowa. Oprócz organizatorów gry i zabawy ruchowe dla dzieci i rodziców prowadzili piłkarze MKS Mławianka.
 
Cały program olimpijski uatrakcyjnił pokaz pięknej sztuki walki jaką jest taekwondo wykonany przez TAEKWON-DO GROMOWSKI z ekipą. Prowadzący wytłumaczyli na czym polega i dlaczego warto uprawiać tę sztukę walki. Dziewczynki z klasy IVa pełniły rolę cheerleaderek. Uczniowie klasy Ic poprowadzili grupy przedszkolne w sportowym korowodzie oraz zatańczyli dla wszystkich. Rozgrzewkę olimpijską ,,Bomba” poprowadzili przedszkolaki z grup 0a, 0b oraz Bratki. Było wesoło, kolorowo i sportowo, a gromkie brawa dopingu nie cichły.
źródło i fot. SP 2
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x