Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert Noworoczny. Od kolęd aż do patriotycznych pieśniReprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego już drugi zaprezentował się przed mławską publicznością w Koncercie Noworocznym. Soliści, chór, tancerze i orkiestra symfoniczna przygotowała na ten program różnorodny repertuar. Rozpoczęły go znane kolędy, przypominając widzom o okresie Bożego Narodzenia, po nich przyszła kolej na znane piosenki żołnierskie. Nie zabrakło też arii operetkowych oraz standardów muzyki rozrywkowej i filmowej, a pieśń „Piękna nasza Polska cała” była finałowym akcentem koncertu. Po koncercie noworoczne życzenia złożył obecnym burmistrz Sławomir Kowalewski.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Wszystko pięknie, ale rokrocznie Reprezentacyjny Zespół Wojska Polskiego to trochę za dużo.
Może coś innego dla odmiany, a nie sztampa i chodzenie po linii najmniejszego oporu.
Pani dyrektor MDK, czy na nic więcej pani nie stać? Czy naprawdę jest pani aż tak nudna na jaką pani wygląda?

XAWERY
XAWERY
1 miesiąc temu

No przecież tradycji musi się stać zadość–bo jakże mogło być inaczej gdyby BURMISTRZ SIĘ NIE ZAPREZENTOWAŁ –ZACZĄŁ PRZEMAWIAĆ SKŁADAJĄC ZYCZENIA I OD RAZU ZROBIŁO SIĘ JAŚNIEJ NA SALI !!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x