Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podkrajewo. Śmierć czekała na drabinie


fot. ilustracyjne


Mławska policja bada okoliczności śmiertelnego zdarzenia, do którego doszło  wczoraj w godzinach popołudniowych w Podkrajewie. Wcześniej do stanowiska kierowania w KP PSP w Mławie wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie na dachu. Po przyjeździe na miejsce strażaków, okazało się, że na drabinie stojącej przy garażu znajdował się starszy, nie dający oznak życia mężczyzna. Strażacy zdjęli mężczyznę z drabiny, ale odstąpili od dalszych czynności ratowniczych. Na miejscu zdarzenia były dwa zastępy z JRG Mława oraz zastęp z OSP Podkrajewo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
....
....
1 miesiąc temu

Panie Janku odpoczywaj w spokoju

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x